Hoti publikon pamje pas takimit me Macron

hoti-publikon-pamje-pas-takimit-me-macron

Takimi mes tyre ka nisur në orën 11:30 dhe ka zgjatur gati dy orë.

Fillimin e këtij takimi e ka konfirmuar këshilltari për media i kryeministrit, Xhavit Beqiri.

“Në bazë të agjendës takimi do të fillojë në ora 11:30. Pas këtij takimi, zyra e Kryeministrit do të tregojë se për çfarë është diskutuar”, ka treguar Beqiri për Rahovecnews.net.

Takimi Hoti-Macron ishte paralajmëruar të hënën nga kryeministria. /Rahovecnews.net/