Formacionet zyrtare: Arsenal – Leicester City

formacionet-zyrtare:-arsenal-–-leicester-city

Një përballje për t’u mos u humbur do të zhvillohet në ‘Emirates Stadium’.

Me fillim nga ora 21:15, Arsenal në shtëpi pret Leicester Cityn.

‘Gunners’ vazhdojnë të mbajnë shpresa për Ligën e Kampionëve, dhe një fitore kundër Leicester Cityt, është mëse e nevojshme.

Në anën tjetër, Leicester mban vendin e katërt, ku po konkurrohet nga disa skuadra.

Formacionet zyrtare:

Arsenal: 

Leicester:

The post Formacionet zyrtare: Arsenal – Leicester City appeared first on RahovesNews.