Cila është lidhja mes Tunës dhe Leartës, do të befasoheni kur ta kuptoni

cila-eshte-lidhja-mes-tunes-dhe-leartes,-do-te-befasoheni-kur-ta-kuptoni

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna.

Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite, shkruan Rahovec News.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ajo e ka postuar në InstaStory një postim të rejës së Shyhretes.

Duket se Tuna dhe Learta kanë një shoqëri që ne nuk e kemi ditur./Rahovec News/