Pas shumë përfoljeve, më në fund Afrona zbulon barkun e ‘fryrë’

pas-shume-perfoljeve,-me-ne-fund-afrona-zbulon-barkun-e-‘fryre’

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan Rahovec News.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit, barku i Afronës po duket paksa i fryrë./Rahovec News/