Mercedes gradualisht zbulon modelin S-Class

mercedes-gradualisht-zbulon-modelin-s-class

Kompania gjermane së pari do të prezantojë një sistem të ri multimedial me një ekran të madh me prekje. Mercedes do të mbajë premierën në internet të S-Class të ri në shtator, dhe gjatë verës gradualisht do të zbulojë detajet e kësaj makine. Së pari do të prezantohet sistemi i ri multimedia dhe ekrani me […]

The post Mercedes gradualisht zbulon modelin S-Class appeared first on Rahovecnews.