Napoli – Roma, formacionet zyrtare

napoli-–-roma,-formacionet-zyrtare

Napoli sot ka një ndeshje të rëndësishme ku ndeshet me Roman.

Napoli që fitoi Kupën e Italisë nuk është duke shfaqur lojë shumë të mirë në kampionat, kështu që sonte në këtë derbi ndaj Romës pret fitore.

Ndeshja nis nga ora 21:45 dhe zhvillohet në ‘San Paolo’ derisa tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare. Image

The post Napoli – Roma, formacionet zyrtare appeared first on RahovesNews.