Dhurata Dora lajmërohet nga Spanja, po i kalon pushimet në një vend luksoz

dhurata-dora-lajmerohet-nga-spanja,-po-i-kalon-pushimet-ne-nje-vend-luksoz

Ajo është një nga këngëtaret më të talentuara dhe më të sukesshme momentalisht.

Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila së fundmi erdhi me projektin muzikor “Ferrari”, e që po dëgjohet tej mase.

Ndërsa, ajo shquhet edhe për stilin unik, e tejet joshëse duket edhe në fotografitë e fundit nga Spanja.