Afrona pubikon pamje nga palestra, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

afrona-pubikon-pamje-nga-palestra,-shikoni-ne-ҫfare-gjendje-ka-perfunduar

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan Rahovec News.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga palestra dhe po duket e relaksuar./Rahovec News/