Vajza nga Drenasi e rreh një mashkull

vajza-nga-drenasi-e-rreh-nje-mashkull

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar femër dje gjatë orës 16:30. Sipas njoftimit të policisë, e dyshuara pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Lexo Edhe: Tre të vdekur dhe 90 raste të reja me koronavirus në Shqipëri Nuk raportohet për të lënduar, derisa, me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. “Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar. Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim të policisë./