Paolo Fox sjell horoskopin për këtë fundjavë, ja shenjat që duhet të kenë shumë kujdes

paolo-fox-sjell-horoskopin-per-kete-fundjave,-ja-shenjat-qe-duhet-te-kene-shume-kujdes

Dashi

Ditën e sotme astrologu ju këshillon të flisni qartë nëse duhet të sqaroni diçka me një person. Ju po përjetoni një fazë të një lufte të madhe dhe duhet të tregoni se jeni në gjendje të kapërceni pengesat që të tjerët kanë vendosur përgjatë rrugës tuaj, si në punë ashtu edhe në dashuri.

Demi

Mund të mbështeteni në të Shtunën dhe të Dielën në veçanti nëse duhet t’i shpjegoni diçka partnerit tuaj dhe të rikuperoni paqe në mendje. Duhet thënë se kjo pozitë e Marsit prek një sektor që në horoskop përfaqëson formën fizike, kështu që Paolo Fox nuk përjashton që disa prej jush nuk ndihen më mirë gjatë kësaj jave. Tani jeni në një fazë të rimëkëmbjes graduale.

Binjakët

Ende ka një tension, mbase një emërim ka humbur, disa marrëveshje për tu shqyrtuar do të përfundojnë më vonë. Për 24 orë jeni ndier veçanërisht i mërzitur : duhet të kuptoni se çfarë duhet të ndiqni dhe çfarë të braktisni. Në punë disa zgjedhje janë të detyruara ndërsa në dashuri për ju është e rëndësishme të keni një person të bukur pranë tuaj. Venus është duke kërkuar mirë në shenjën tuaj që nga Marsi: zemrat e vetmuara mund të fillojnë të fillojnë me një histori.

Gaforrja

Sot ndiheni veçanërisht të forta ndërsa ditët e së shtunës dhe të dielës do të lënë diçka për të dëshiruar. Ju duhet të kuptoni se çfarë po ndodh në jetën tuaj , cilat janë gjërat që ju peshojnë më shumë në këtë periudhë. Kohët e fundit keni përjetuar disa komplikime dhe Jupiteri dhe Saturni në kundërshtim nuk ndihmojnë në këtë drejtim. Dashuria fillon të jetë aktive, nga 7 gusht Venus do të jetë në shenjën tuaj.

Luani

Mund të mbështeteni në një hënë të favorshme dhe me pamje të mirë të Marsit. Këto janë dy planete që shtyjnë për miqësi, dashuri, marrëdhënie pozitive. Problemet mbeten në sferën profesionale . Në këtë periudhë jeni shumë të hutuar nga kjo pikëpamje dhe duhet të shmangni diskutimet.

Virgjëresha

Si 24 orë më parë, ju ende ndjeheni pak të lodhur , një nervozizëm i fortë që është tema mbizotëruese e periudhës. Horoskopi Paolo Fox tregon se për momentin nuk ka asgjë të re dhe gjërat po ecin ngadalë. Në fundjavë në përgjithësi jeni të lodhur pas shumë gjërave të bëra gjatë javës ose takoni dikë që do të zemërohet.

Peshorja

Kjo e premte duhet të përdoret për të folur qartë, për të diskutuar diçka të gabuar: E shtuna dhe e diela mund të jenë ditë të konflikteve të vogla ose të mëdha. Tani duhet të kuptoni se kush është pranë jush: nëse në këto ditë ndjen ndjenjën e bashkëpunimit të një personi, deri në gusht do të duhet ta përcaktoni këtë marrëdhënie një herë e përgjithmonë. Sot na fton të jemi të kujdesshëm dhe mbi të gjitha të rregullojmë çështje të caktuara të punës.

Akrepi

Ne po shkojmë drejt një periudhe më të mirë : ata që pësuan një krizë në maj ka të ngjarë të rikuperohen tani, falë pamjes së mirë të Mërkurit. Jupiteri dhe Saturni janë akoma të favorshëm. Periudha që kemi përjetuar ka krijuar shumë kontraste në jetën tonë, por ju keni aftësinë të kapërceni vështirësitë. Ju sundohet nga Marsi, planeti që përfaqëson betejën në astrologji.

Shigjetari

Kjo Hënë akoma në shenjë mbron emocionet dhe aventurat . Ju nuk mund të jetoni pa dinamizëm, pa qenë gjithmonë gjërat në vazhdim. Sot është mjaft dinamike sipas horoskopit Paolo Fox. Marsi në formë të shkëlqyeshme, ka vetëm çështje familjare që duhet të zgjidhen . Dashuria rimëkëmbet në gusht: deri në fund të korrikut është e nevojshme kujdes.

Bricjapi

Hëna arrin në shenjën tuaj midis të Shtunës dhe të Dielës, kështu që astrologu rekomandon përgatitjen për një fundjavë konstruktive, të këndshme. Të kesh Mercury dhe Jupiter në kundërshtim tregon se ka ende çështje profesionale për t’u zgjidhur. Tani përpiquni të mos relaksoheni, mos u rregulloni për gjërat dhe mos mendoni për kundërshtimet.

Ujori

Është një e premte e këndshme me Venusin dhe Marsin e favorshëm: miqësi, dashuri, takime. Gjithashtu është një periudhë që sjell vendosmëri të mirë dhe dëshirë për të investuar në të ardhmen dhe për të kapërcyer sfidat. Ju jeni duke u forcuar dhe krahasuar me fillimin e vitit, kur nuk ishit shumë të stimuluar, tani dëshira për të ndryshuar po kthehet. Ka nga ata që duan të ndryshojnë qytetin, stilin e jetës, punën dhe ata që duan të bëhen më të pavarur nga familja. Kjo është një kohë e zgjedhjeve të rëndësishme për të gjithë.

Peshqit

Ditën e sotme do të përballeni me një konflikt të pas diskutimeve të shumta që keni patur me një person gjatë javës. Ndonjëherë ju merrni me vete nga gjendja shpirtërore që ju çon të bëni konsiderata negative. Në këtë ditë do të jetë më mirë të mbroheni edhe pak nga pikëpamja fizike, pasi nuk ndiheni mirë. Të shtunën do të jetë një ditë rekuperimi për të lindurit e kësaj shenje

The post Paolo Fox sjell horoskopin për këtë fundjavë, ja shenjat që duhet të kenë shumë kujdes appeared first on RahovecNews.