Hoti në Kuvendin e Shqipërisë, pritet nga Ruçi

hoti-ne-kuvendin-e-shqiperise,-pritet-nga-ruci

Shefi i ekzekutivit po vazhdon aktivitetet e tij të punës me krerët institucional të Shqipërisë, raporton Ekonomia Online.

Pas këtij takimi të dy udhëheqësit nuk do të prononcohen për medie.

Me tej, kryeministri Hoti do takoi edhe me kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj si dhe me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.