Thaçi viziton familjen Demaj në Abri: Respekt të përjetshëm për kontributin në UÇK

thaci-viziton-familjen-demaj-ne-abri:-respekt-te-perjetshem-per-kontributin-ne-uck

Ai shpreh respekt të përjetshëm për këtë familje për kontributin e dhënë në luftën e UÇK-së, shkruan Rahovecnews.net.

“Sot, në familjen Demaj në Abri. Respekt të përjetshëm kësaj familjeje për kontributin e madh në luftën e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Kjo familje atdhetare edhe sot është duke sakrifikuar dhe paguar çmimin e lirisë. HTH”, shkruan Presidenti Thaçi.