Kunata e Motrave Mustafa ka dalur me shoqe, secila po duket më zonjë se tjetra

kunata-e-motrave-mustafa-ka-dalur-me-shoqe,-secila-po-duket-me-zonje-se-tjetra

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, shkruan Rahovec News.

Ato janë shumë të përfolura sidomos për jetën e tyre private e të cilën nuk po hezitojnë ta ekspozojnë në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihet se ka dal me shoqe dhe të gjitha po duken tejet bukur./Rahovec News/