Interi ende nuk ka biseduar me Brescian për Tonalin, thotë Marotta

interi-ende-nuk-ka-biseduar-me-brescian-per-tonalin,-thote-marotta

Shefi ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, thotë se ka marrëdhënie shumë të mira me presidentin e Brescias, Massimo Cellino, por e pranon se zikaltrit nuk kanë biseduar asnjëherë me klubin e tij rreth Sandro Tonalit.

Për mesfushorin e talentuar italian është përfolur vazhdimisht se do t’i bashkohet Interit gjatë kësaj vere dhe vetë Marotta e ka ripërsëritur dëshirën e klubit për ta pasur në skuadër përfaqësuesin italian.

Ai, po ashtu, e pranoi se Interi do të përballet me konkurrence sepse shumë klube të tjera e duan Tonalin.

“Ai është lojtar i ri dhe Interi dëshiron ta ketë në dispozicion vitin e ardhshëm. Nuk jemi vetëm ne që e duam atë, por shumë të tjerë”, tha Marotta për Sky Sport Italia.

“Ende nuk kemi biseduar me Brescian, edhe pse kemi marrëdhënie shumë të mira me Cellinon”, shtoi ai.

The post Interi ende nuk ka biseduar me Brescian për Tonalin, thotë Marotta appeared first on RahovesNews.