City po e shkatërron Liverpoolin

city-po-e-shkaterron-liverpoolin

Manchester City i ka shënuar tjetër gol kampionit, Liverpoolit.

Pas mesfushorit, Kevin de Bruyne, dhe sulmuesit, Raheem Sterling, ka shënuar edhe mesfushori i talentuar, Phil Foden.

Ai shënoi për 3-0 në minutën e 45’, duke treguar formë të lartë ndaj skuadrës që javën e kaluar u shpall edhe matematikisht kampion i Premierligës pas 30 vitesh.

The post City po e shkatërron Liverpoolin appeared first on RahovesNews.