Formacioni zyrtar i Interit ndaj Brescias

formacioni-zyrtar-i-interit-ndaj-brescias

Inter rikthehet tĂ« luajĂ« nĂ« ‘San Siro’, duke e pritur Brescian, nĂ« ndeshjen e xhiros sĂ« 29-tĂ«.

Ndeshja mes Interit dhe Brescias fillon nga ora 19:30.

Inter mbetet 11 pikë larg Juventusit, dhe fitorja është e domosdoshme për të ruajtur shpresat për titull.

Formacionet zyrtare:

Inter:

The post Formacioni zyrtar i Interit ndaj Brescias appeared first on RahovesNews.