Me cilin politikan do të drekojë sot Edi Rama në Prishtinë

me-cilin-politikan-do-te-drekoje-sot-edi-rama-ne-prishtine

I njëjti është bërë e ditur se do të takohet me disa prej liderëve të vendit dhe të partive politike.

Sipas agjendës që është publikuar në media, takimi i parë i kryeministrit Rama do të jetë me kreun e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limajn.

Ky takim do të mbahet në ora 13:15 në selinë e Nismës në Prishtinë.

Pas takimit, Rama dhe Limaj do të drekojnë së bashku në ora 14:00 në njërin nga restorantet e Prishtinës.