Ryva merr dhuratën më të bukur pas lindjes së djalit, befason me reagimin

ryva-merr-dhuraten-me-te-bukur-pas-lindjes-se-djalit,-befason-me-reagimin

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan Rahovec News.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private. Ajo para pak javëve është bërë nënë për herë të dytë.

E pas lindjes së djalit, ajo është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, Ryva ka postuar një foto ku tregon se ka marrë dhuratë një pikturë të djalit dhe vajzës, e këtë moment ajo menjëherë e ka ndarë me ndjekësit./Rahovec News/