Gjiko me gjest të papritur në ditëlindjen e gruas së tij

gjiko-me-gjest-te-papritur-ne-ditelindjen-e-gruas-se-tij

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi sot feston ditëlindjen.

Ajo se çka mori vëmendje deri më tani ishte se bashkëshorti i Elitës, reperi Gjiko nuk ia ka uruar ditëlindjen ende gruas së tij.

Shumë prej çifteve urojnë njëri-tjetrin për ditëlindje në ora 00:00.

Por Gjiko nuk e ka bërë një gjë të tillë, se cila mund të jetë arsyeja e kësaj nuk dihet.

Duke e ditur se janë një nga çiftet më të dashura për publikun dhe të komentuar për jo skandale, ky veprim paksa i habitshëm.

Ndoshta Gjiko po e pret mbrëmjen pwr t’ia uruar ditëlindjen me ndonjë befasi tw madhe.