Kaltrina sapo doli nga duart e ‘arta’ të Sellmës, po duket tamam si kukull

kaltrina-sapo-doli-nga-duart-e-‘arta’-te-sellmes,-po-duket-tamam-si-kukull

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur kosovare.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan Rahovec News.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo ka treguar se është rregulluar tek Sellma dhe po duket tejet bukur./Rahovec News/