​Kërcënon një vajzë dhe babain e saj, arrestohet

​kercenon-nje-vajze-dhe-babain-e-saj,-arrestohet

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Deçanit.

Një person është arrestuar, pasi që i njëjti kishte kanosur viktimën femër dhe babain e saj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.