Përfundon takimi Mustafa-Haradinaj, asnjëri nuk flet për media

perfundon-takimi-mustafa-haradinaj,-asnjeri-nuk-flet-per-media

Ata kanë dalë nga hoteli ku ishin duke e mbajtur takimin pa u deklaruar para mediave, shkruan Rahovecnews.net.

Ende nuk dihet se cila ishte tema dhe arsyeja e takimit, mirëpo që me shumë gjasë ka pasur të bëj me zhvillimet e fundit pas përpilimit të aktakuzave për Hashim Thaçin e Kadri Veselin nga Specialja.

Ndërkohë, pritet të shihet nëse dy partitë më vonë do të japin informacione për rezultatin e këtij takimi. /Rahovecnews.net/