Me oborrin plot me njerëz, Remzia sjell këtë foto nga dita e dasmës

me-oborrin-plot-me-njerez,-remzia-sjell-kete-foto-nga-dita-e-dasmes

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan Rahovec News.

Remzia kujdeset të jketë shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka risjellë për ndjekësit edhe jëherë foton ga dita e saj e dasmës, e ku përveç Remzies nuse, vëmendjen merr oborri i shtëpisë plot me njerëz që kishin ardhë për ta parë atë./Rahovec News/