Grenell reagon pasi Hoti anuloi vizitën në SHBA: Do ta caktojmë një datë tjetër për takimin

grenell-reagon-pasi-hoti-anuloi-viziten-ne-shba:-do-ta-caktojme-nje-date-tjeter-per-takimin

Ai me anë të një postimi në Twitter ka thënë se e kupton qëndrimin dhe vendimin e Hotit, shkruan Rahovecnews.net.

Po ashtu ka thënë se do ta caktojnë një datë tjetër për takimin në fjalë.

“Faleminderit kryeministër Hoti. E kuptojmë vendimin tuaj dhe presim të caktojmë një datë tjetër për takimin së shpejti”, ka shkruar ai. /Rahovecnews.net/