Jonida kujdeset mos ta kap mësyshi vajzën

jonida-kujdeset-mos-ta-kap-mesyshi-vajzen

Pas lindjës së vajzës, Jonida kujdeset mos ta kap mësyshi.

Besniku po e ‘ruan’ bashkëshorten e tij nga mësyshi.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi së fundmi janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti po e shijojnë epitetin prindër e me ndjekësit në rrjete sociale po ndajnë imazhe ku shfaqen të lumtur pranë foshnjës.

Së fundmi Besniku e ka publikuar një foto të Jonidës, postim pranë të cilit thotë se po sigurohet që gruan e tij të mos e kap mësyshi.

“Ja qita ni huder n’vend t’vothit se ma myti msyshi! Syni keq, F Y qetash!!!”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos.