Leonora u thotë ndjekësve ‘natën e mirë’ me këtë imazh

leonora-u-thote-ndjekesve-‘naten-e-mire’-me-kete-imazh

Leonora Jakupi është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan Rahovec News.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi, ajo ka postuar një foto me të cilën u thotë ndjekësve ‘natën e mirë’./Rahovec News/y