Mihrije Braha shfaqet tërheqëse nga Ulqini, merr vëmendjen fustani i saj

mihrije-braha-shfaqet-terheqese-nga-ulqini,-merr-vemendjen-fustani-i-saj

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan Rahovec News.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka postuar një foto nga Ulqini, e në këtë imazh është fustani i saj ai që mori gjithë vëmendjen./Rahovec News/