Haradinaj thërret konferencë për zhvillimet e fundit politike

haradinaj-therret-konference-per-zhvillimet-e-fundit-politike

Në një njoftim nga AAK-ja, kanë bërë të ditur se Haradinaj do të flasë para gazetarëve sot në orën 17:00.

Temë e konferencës, sipas njoftimit, janë zhvillimet e fundit politike, me theks të veçantë pozicionimi i AAK-së në raport me to.

“Ju ftojmë në konferencën për media që kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, mban sot në ora 17:00. Temë e konferencës janë zhvillimet e fundit politike në vend dhe pozicionimi i AAK në raport me to. Konferenca mbahet në selinë qendrore të AAK-së në Prishtinë”, shkruhet në njoftim.