Adelina do ta bëjë fort xheloz burrin e saj 50 vjeçar, shikojeni në cfarë gjendje del në qytet!

adelina-do-ta-beje-fort-xheloz-burrin-e-saj-50-vjecar,-shikojeni-ne-cfare-gjendje-del-ne-qytet!

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan Rahovec News.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto fort provokuese. E veshur në mënyrë provokuese Adelina shfaqet hot e ulur në motor.

Me këtë pamje ajo do ta bëjë xheloz burrin e saj, milionerin 50 vjeçar nga Maqedonia. /Rahovec News/