Nusja e Milotit grimohet për të dalë, do ta lë pa fjalë burrin e saj me këtë pamje

nusja-e-milotit-grimohet-per-te-dale,-do-ta-le-pa-fjale-burrin-e-saj-me-kete-pamje

Milot Llalloshi është këngëtari shumë i njohur dhe i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell Rahovec News.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë.

E me këtë pamje ajo duket se do ta lë pa fjalë Milotin./Rahovec News./