Marina kthehet e lodhur nga puna në shtëpi, ky detaj rrëmbeu gjithë vëmendjen

marina-kthehet-e-lodhur-nga-puna-ne-shtepi,-ky-detaj-rrembeu-gjithe-vemendjen

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan Rahovec News.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në fotot e fundit ajo duket se është kthyer e lodhur në shtëpi nga puna.

E grimi i saj është ai që mori gjithë vëmendjen./Rahovec News/