Google lëshon një aplikacion të ri

google-leshon-nje-aplikacion-te-ri

Aplikacioni do të përdorë mësimin e makinerisë për të rekomanduar artikuj dhe foto. Google ka njoftuar në heshtje një aplikacion që ju lejon të rregullojë përmbajtjen nga rrjeti, i ngjashëm me Pinterest, transmeton lajmi.net. Aplikacioni, i quajtur Keen, u lansua si pjesë e seminarit të Google për projektet eksperimentale Zona 120. Uebfaqja është e përbërë […]

The post Google lëshon një aplikacion të ri appeared first on Rahovecnews.