Yllka del për shëtitje me burrin dhe vajzën, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

yllka-del-per-shetitje-me-burrin-dhe-vajzen,-por-ky-detaj-mori-gjithe-vemendjen

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Yllka Kuqi, para një muaji është bërë nënë për herë të parë.

Ajo ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin, Luiza, shkruan Rahovec News.

E pas lindjes, Yllka nuk mungon me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo përmes një fotografie ka treguar se ka dalë për shëtitje me burrin dhe vajzën.

E është padyshim pamja e Yllkës ajo që mori gjithë vëmendjen./Rahovec News/