Edhe Nasim Haradinaj ka diçka për të thënë për shkarkimin e Vjosa Osmanit

edhe-nasim-haradinaj-ka-dicka-per-te-thene-per-shkarkimin-e-vjosa-osmanit

Ai me anë të një postimi në Facebook, ka sulmuar ashpër krerët e Lidhjes Demokratike të Kosovës për vendimin e marrë sot për Osmanin, shkruan Rahovecnews.net.

“Me veperimet kundër Vjosa Osmanit e Donika Gërvalles e disa te tjerve këta dje ,sote dhe nesër dëshmuan dhe do dëshmohen se janë po të njejtit komunist bolshevik ku qdo kundershtar duhet të prejashtohet perveq kësaj duhet edhe linqu e demonizu se janë “tradhtar”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

LDK edhe më tutje mbetet me mbi 85% ish LKJ dhe neo LKJ!

Dyftyrësia e lidershipit të LDK-së!

Kameleonet e rritur , edukuar dhe brymosurë në frymen e komunizmit bolshevik e duke qenë dhe funksionar komunist në kohe fushate zgjedhore në shtetin e pavaruar që per shtet e pavarsi nuk dhanë asgjë por vetëm vjedhën e ikën mashtrojn popullin duke u shtirë si liberal e demokrat. Me veperimet kundër Vjosa Osmanit e Donika Gërvalles e disa te tjerve këta dje ,sote dhe nesër dëshmuan dhe do dëshmohen se janë po të njejtit komunist bolshevik ku qdo kundershtar duhet të prejashtohet perveq kësaj duhet edhe linqu e demonizu se janë “tradhtar”.
Mashtruesve komunist bolshevik ju ka ike koha por po e mbajn quditrisht ende pushtetin. /Rahovecnews.net/