Sulmohet një femër në Prishtinë

sulmohet-nje-femer-ne-prishtine

Një femër në Prishtinë se derisa kishte qenë në objektin banesor ishte sulmuar fizikisht nga një person i panjohur.

Siç njofton policia në raportin 24 orësh, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Rr. Mahir Domi, Prishtinë 13.06.2020-15:25. Viktima femër Kosovare ka raportuar se derisa kishte qenë në objektin banesor ishte sulmuar fizikisht nga një person i panjohur e cila si pasoj e sulmit ka pranuar tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin”, thuhet n raport.