Jeta luksoze e Marinës, ja sa ka paguar vetëm për një fund

jeta-luksoze-e-marines,-ja-sa-ka-paguar-vetem-per-nje-fund

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell Rahovec News.

Marina është shumë e komentuar për veshjet plot stil.

E për t’u dukur bukur duket se Marina investon shumë pasi vetëm për këtë fund ajo ka paguar 779 euro./Rahovec News/