Afrona rregullohet për të dalë në qytet, e gjithë vëmendja tek veshja e saj

afrona-rregullohet-per-te-dale-ne-qytet,-e-gjithe-vemendja-tek-veshja-e-saj

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan Rahovec News.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të dalë në qytet, e veshja e saj është ajo që mori gjithë vëemndjen./Rahovec News/