Frizerja e ka ‘transformuar’ Elitën, nuk do ta njihni në fotot e fundit

frizerja-e-ka-‘transformuar’-eliten,-nuk-do-ta-njihni-ne-fotot-e-fundit

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan Rahovec News.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Në fotot e fundit shihet se ka dalur nga frizerja dhe po duket shumë bukur./Rahovec News/