Neca sërish shtatzënë? Fustani që veshi sot ia zbuloi ‘sekretin’

neca-serish-shtatzene?-fustani-qe-veshi-sot-ia-zbuloi-‘sekretin’

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan Rahovec News.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtër dhe barku i saj po duket paksa i fryrë.

A thua Neca është në pritje të fëmijës së tretë?!/Rahovec News/