Del nga varri pasi ‘u rrah dhe u varros e gjallë nga fqinjët e dehur’

del-nga-varri-pasi-‘u-rrah-dhe-u-varros-e-gjalle-nga-fqinjet-e-dehur’

Nina Rudchenko mbeti me lëndime të tmerrshme pasi dy vëllezër të dehur e rrahën atë me një shkop bejsbolli për dy orë.

Një grua duhej të gërmonte nga varri i saj pasi dyshohej se ishte rrahur dhe u varros e gjallë nga fqinjët e dehur, transmeton lajmi.net.

Raportet lokale pretendojnë se gruaja ishte në shtëpinë e saj në fshatin Maryanske në Ukrainë, kur dy vëllezër të dehur hynë në shtëpinë e saj.

Vëllezërit, që besohet të ishin të moshës 27 dhe 30-vjeçar, dyshohet se e rrahën atë me një shkop bejsbolli dhe e torturuan për dy orë derisa të dilte jashtë.

Natën, ata më pas gjoja e zvarritën trupin e saj pa lëvizje në varrezat lokale dhe filluan të derdhin ujë në fytyrën e saj. Kur ajo rimori vetëdijen, ata kinse e detyruan atë të gërmonte një varr, atëherë e urdhëruan që ajo të shtrihej në të.

Pasi torturuesit e saj u larguan nga skena, gruaja arriti të gërmonte nga varri i saj. Ajo zvarritet disa milje para se të shkonte në shtëpi dhe humbi vetëdijen.

Viktima u nxitua në spital dhe mjekët u tronditën kur panë pamjen e saj, thonë media lokale. /