Home Lajmet Veliu takon Hazirin, diskutojnë për mundësi bashkëpunimi në mes të MPB-së dhe Komunës së Gjilanit

Veliu takon Hazirin, diskutojnë për mundësi bashkëpunimi në mes të MPB-së dhe Komunës së Gjilanit

0
Veliu takon Hazirin, diskutojnë për mundësi bashkëpunimi në mes të MPB-së dhe Komunës së Gjilanit

Veliu thotë se aty u diskutua për projekte dhe bashkëpunimin në mes të MPB-së dhe nivelit komunal të Gjilanit.

Veliu takon Hazirin, diskutojnë për mundësi bashkëpunimi në mes të MPB-së dhe Komunës së Gjilanit

Gjithashtu u diskutua edhe lidhur me situatën aktuale pandemike që ka shkaktuar koronavirusi dhe bashkëpunimin në mes të MPB’së dhe Qendrës Operative Emergjente në Gjilan.

Më poshtë gjeni shkrimin e plotë të Veliut:

Pata kënaqësinë̈ të pres në takim mikun tim, Kryetarin e Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri.
Diskutuam për projektet e përbashkëta që bashkërendojnë punën dhe veprimtarinë ndërmjet MPB-së dhe nivelit komunal, me theks të veçantë situatën aktuale të pandemisë Covid-19 dhe bashkëpunimin me Qendrën Operative Emergjente në Gjilan. /Rahovecnews.net/ 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!