Sabri Fejzullahu takohet pas tre muajsh me vëllanë, emocionon me postimin

sabri-fejzullahu-takohet-pas-tre-muajsh-me-vellane,-emocionon-me-postimin

Sabri Fejzullahu cilësohet si ikona e muzikës shqiptare.

Ai i dhuroi publikut me dekada vetëm këngë që u bënë hite të padiskutueshme, përcjell Rahovec News.

Ato dëgjohen dhe këndohen me nostalgji të madhe nga publiku i të gjitha brezave.

Krahas muzikës, ai është shumë aktiv edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ai përmes një fotografie ka treguar se ëstë takuar pas tre muajsh me vëllanë e tij, i cili po qëndronte në vetëkarantinim.

“Abeja im,Vllau im i madhi.

U vetekarantinua tre muaj ne shtepi.Sot u takuam Sa u lumturova se e kemi shtylle ne familja Fejzullahu”– ka shkruar Sabri Fejzullahu./Rahovec News/