Risia e Facebook ju shpëton nga postimet e sikletshme të së shkuarës

risia-e-facebook-ju-shpeton-nga-postimet-e-sikletshme-te-se-shkuares

E kush nuk është vendosur të paktën një herë në siklet nga postimet e dikurshme që ka bërë në Facebook? Tani risia e Facebook ofron lehtësira në “zhdukjen” e këtyre postimeve. Për herë të parë platforma do t’u mundësojë përdoruesve të zgjedhin më shumë se dy postime të kaluara dhe t’i fshijnë ato në grup, […]

The post Risia e Facebook ju shpëton nga postimet e sikletshme të së shkuarës appeared first on Rahovecnews.