Mësohen çmimet e Mercedesit të ri AMG GLA

mesohen-cmimet-e-mercedesit-te-ri-amg-gla

Mercedes ka hapur një libër porosie për gjeneratën e re të modeleve AMG GLA 35 dhe GLA 45. Modeli bazë GLA 35 përdor një motor me 4 cilindra 2.0 litra me 306 kuaj fuqi dhe 400 Nm. Fuqia transmetohet në të katër rrotat përmes sistemit AMG Performance 4Matic, dhe makina përshpejton në 100 km/orë për […]

The post Mësohen çmimet e Mercedesit të ri AMG GLA appeared first on Rahovecnews.