Mc Kresha bëhet baba për herë të parë, zbulohet gjinia dhe emri i foshnjës

mc-kresha-behet-baba-per-here-te-pare,-zbulohet-gjinia-dhe-emri-i-foshnjes

Reperi shumë i njohur kosovar, Mc Kresha është bërë baba për herë të parë.

Ka ardhë në jetë vajza e reperit Mc Kresha dhe Erzinës.

Reperi i njohur kështu është bërë baba për herë të parë.

Këtë lajm e ka treguar babai i Erzinës përmes një statusi në profilin e tij në rrjetin social Facebook, duke e konfirmuar se vajzës ia kanë lënë pikërisht emrin IZA, siç e kishin thënë edhe më parë.

Kresha dhe Erzina ishin martuar në vitin 2019 në një ceremoni private mes familjarëve dhe miqve.