Afërdita del me shoqëri me ec në natyrë pas 3 muajsh, pamja saj bie në sy

aferdita-del-me-shoqeri-me-ec-ne-natyre-pas-3-muajsh,-pamja-saj-bie-ne-sy

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur nga publiku, Afërdita Demaku po shijon çaste të bukur me familje dhe shoqëri në një vend tejet të bukur të Kosovës.

Këngëtarja duket se po kalon mirë në natyrën e bukur të Brodit në Dragash.

Kjo shihet nga imazhet e shumta që artistja i publikoi sot në instagram për 133 mijë ndjekësit e saj, shkruan rtv21.

“Pas afro 3 muaj perseri e mundur te shijojm bukurit natyrore qe ka bashk me shoqerin e familjen krasniqi”, shkroi Afërdita në postim, në të cilin po merr komente dhe pëlqime të shumta.

E veshur sportive, ajo që bie në sy është pamja joshëse e Afëridtës.