​LDK në Mitrovicë arrin koalicion me këto dy parti

​ldk-ne-mitrovice-arrin-koalicion-me-keto-dy-parti

Nënshkrimi i marrëveshjeve bëhet në selinë e LDK-së Dega në Mitrovicë, në ora 12:00.

“Nesër (e martë), më datë 9 qershor 2020, në orën 12:00 në selinë e LDK-së Dega në Mitrovicë, bëhet nënshkrimi i marrëveshjeve të koalicionit në mes të LDK-AKR dhe LDK-PD”, thuhet në njoftimin e LDK-së. /Rahovecnews.net/