Pyetet sa e ka numri e këmbës, Agnesa Vuthaj befason me përgjigjën

pyetet-sa-e-ka-numri-e-kembes,-agnesa-vuthaj-befason-me-pergjigjen

Modelja e njohur shqiptare, Agnesa Vuthaj, është aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Ajo në Instagram, poston fotografi të shumta dhe video nga jeta e saj.

Së fundi, ka publikuar një imazh nga shtëpia duke treguar edhe pamjen e bukur të hapesirës së ku jeton.

Krahas kësaj, ajo se çka mori vëmendje në këtë foto ishte një detaj interesant, shkruan blic.

Këmba e Agnesës e cila po duket tejet e madhe.

Madje këtë gjë e kanë vërëjtur edhe ndjekësit duke i shkruar se sa e ka numrin e këmbës.

Agnesa iu ka kthyer komentin me shaka dhe në të njëjtën kohë ka treguar se 39 mban numrin.