Publikohet fotoja më e bukur e Taulantit me gruan dhe djalin

publikohet-fotoja-me-e-bukur-e-taulantit-me-gruan-dhe-djalin

Taulant Xhaka është një prej futbollistëve më të pëlqyer shqiptarë.

Përveç futbollit, Taulanti është shumë i përfolur edhe për jetën e tij private, përcjell Rahovec News.

Para pak muajve, ai dhe gruaja e tij Arbnora u bënë prindër për herë të parë.

Duke qenë shumë active në rrjete sociale, sot, Arbnora ka postuar foton më të ëbëk me Taulantin dhe djalin./Rahovec News/