Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit, ja pikat që do të diskutohen

neser-mblidhet-kryesia-e-kuvendit,-ja-pikat-qe-do-te-diskutohen

Kryesia e Kuvendit të Kosovës, nesër me fillim prej orës 11:00 pritet të mbajë mbledhjen e radhës.

Sipas njoftimit për mediet, në këtë mbledhje do të jenë vetëm tre pika të rendit të ditës, shkruan Rahovecnews.net.

Rendi i ditës:

1. Miratimi i Procesverbalit nga mbledhja e mëparshme e Kryesisë së Kuvendit,

2. Shqyrtimi i propozimeve dhe i kërkesave,

3. Të ndryshme. /Rahovecnews.net/